ОТЧЕ НАШ ИЖЕ ЕСИ НА НЕБЕСИ, ДА СВЯТИТСЯ ИМЯ ТВОЕ ДА ПРИИДЕТ ЦАРСТВИЕ ТВОЕ,ДА БУДЕТ ВОЛЯ ТВОЯ, ЯКО НА НЕБЕСИ И НА ЗЕМЛИ, ХЛЕБ НАШ НАСУЩНЫЙ ДАЖДЬНАМ ДНЕСЬ И ОСТАВИ НАМ ДОЛГИ НАШИ, ЯКОЖЕ И МЫ ОСТАВЛЯЕМ ДОЛЖНИКАМ НАШИМ, И НЕОСТАВИ НАС ВО ИСКУШЕНИЕ, НО ИЗБАВИ НАС ОТ ЛУКАВОГО,ИБО ТВОЕ ЕСТЬ ЦАРСТВО И СИЛА И СЛАВА ОТЦА И СЫНА И СВЯТАГО ДУХА И НЫНЕ И ПРИСНО ВО ВЕКИ ВЕКОВ, АМИНЬ!!Пусть хранит вас Господь Бог и ангел хранитель! Желаю вам всем вернуться живыми домой!Спаси и Сохрани! Спаси и Сохрани! Спаси и Сохрани! Храни Вас *Господь!!! *Памяни, Господи царя Давида за кротость и все царствие его. Во имя Отца и Сына и Святаго духа ныне и присно во веки веков Аминь.
|