Показать сообщение отдельно
  post #15  
Старый 12.09.2009, 02:47
Efremenkova
Guest
 
About
Сообщений: n/a
По умолчанию

*?*?*?*?*?*
Тропари из службы:Прославляй ГосподьТого славящыя , нетлением прославленную десницу твою, подаде вернымприбежещи благонадежно , юже простерши , подаждь нам помощь от Святаго ,и даждь без бедно во благочестии жизнь совершити славящым тя. Стал есипосреде закона и благодати премудре , темже взываем к тебе,побеждаемыхнас, законом греховным, воюющим противу Ума во удех наших,ущедри,Крестителю, и благодати дар испроси ,творити Божественная хотения

*?*?*?*?*?
Ответить с цитированием