Форум Христиан

Форум Христиан (http://forum-hristian.ru/index.php)
-   Молитвы (http://forum-hristian.ru/forumdisplay.php?f=59)
-   -   Подскажите пожалуйста , какую молитву читать и какому святому ставить свечку , ... (http://forum-hristian.ru/showthread.php?t=8028)

Луций 24.03.2012 09:04

Господи, да не яростию Твоею обличиши мене, ниже гневом Твоим накажеши мене. Яко стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси на мне руку Твою. Несть исцеления в плоти моей от лица гнева Твоего, несть мира в костех моих от лица грех моих. Яко беззакония моя превзыдоша главу мою, яко бремя тяжкое отяготеша на мне. Возсмердеша и согниша раны моя от лица безумия моего. Пострадах и слякохся до конца, весь день сетуя хождах. Яко лядвия моя наполнишася поруганий и несть исцеления в плоти моей. Озлоблен бых и смирихся до зела, рыках от воздыхания сердца моего. Господи, пред Тобою все желание мое и воздыхание мое от Тебе не утаися. Сердце мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию моею, и той несть со мною. Друзи мои и искреннии мои прямо мне приближишася и сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и нуждахуся ищущии душу мою, и ищущи злая мне глаголаху суетная и льстивным весь день поучахуся. Аз же яко глух не слышах и яко нем не отверзаяй уст своих. И бых яко человек не слышай и не имый во устех своих обличения. Яко на Тя, Господи, уповах, Ты услышиши, Господи Боже мой. Яко рех: да не когда порадуют ми ся врази мои: и внегда подвижатися ногам моим, на мя велеречеваша. Яко аз на раны готов, и болезнь моя предо мною есть выну. Яко беззаконие мое аз возвещу и попекуся о гресе моем. Врази же мои живут и укрепишася паче мене, и умножашася ненавидящия мя без правды. Воздающии ми злая воз благая оболгаху мя, зане гонях благостыню. *Не остави мене, Господи Боже мой, не отступи от мене. Вонми в помощь мою, Господи спасения моего.

Vladimir 24.03.2012 19:36

Господи, да не яростию Твоею обличиши мене, ниже гневом Твоим накажеши мене. Яко стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси на мне руку Твою. Несть исцеления в плоти моей от лица гнева Твоего, несть мира в костех моих от лица грех моих. Яко беззакония моя превзыдоша главу мою, яко бремя тяжкое отяготеша на мне. Возсмердеша и согниша раны моя от лица безумия моего. Пострадах и слякохся до конца, весь день сетуя хождах. Яко лядвия моя наполнишася поруганий и несть исцеления в плоти моей. Озлоблен бых и смирихся до зела, рыках от воздыхания сердца моего. Господи, пред Тобою все желание мое и воздыхание мое от Тебе не утаися. Сердце мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию моею, и той несть со мною. Друзи мои и искреннии мои прямо мне приближишася и сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и нуждахуся ищущии душу мою, и ищущи злая мне глаголаху суетная и льстивным весь день поучахуся. Аз же яко глух не слышах и яко нем не отверзаяй уст своих. И бых яко человек не слышай и не имый во устех своих обличения. Яко на Тя, Господи, уповах, Ты услышиши, Господи Боже мой. Яко рех: да не когда порадуют ми ся врази мои: и внегда подвижатися ногам моим, на мя велеречеваша. Яко аз на раны готов, и болезнь моя предо мною есть выну. Яко беззаконие мое аз возвещу и попекуся о гресе моем. Врази же мои живут и укрепишася паче мене, и умножашася ненавидящия мя без правды. Воздающии ми злая воз благая оболгаху мя, зане гонях благостыню. *Не остави мене, Господи Боже мой, не отступи от мене. Вонми в помощь мою, Господи спасения моего.

Градислава 25.03.2012 08:24

Господи, да не яростию Твоею обличиши мене, ниже гневом Твоим накажеши мене. Яко стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси на мне руку Твою. Несть исцеления в плоти моей от лица гнева Твоего, несть мира в костех моих от лица грех моих. Яко беззакония моя превзыдоша главу мою, яко бремя тяжкое отяготеша на мне. Возсмердеша и согниша раны моя от лица безумия моего. Пострадах и слякохся до конца, весь день сетуя хождах. Яко лядвия моя наполнишася поруганий и несть исцеления в плоти моей. Озлоблен бых и смирихся до зела, рыках от воздыхания сердца моего. Господи, пред Тобою все желание мое и воздыхание мое от Тебе не утаися. Сердце мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию моею, и той несть со мною. Друзи мои и искреннии мои прямо мне приближишася и сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и нуждахуся ищущии душу мою, и ищущи злая мне глаголаху суетная и льстивным весь день поучахуся. Аз же яко глух не слышах и яко нем не отверзаяй уст своих. И бых яко человек не слышай и не имый во устех своих обличения. Яко на Тя, Господи, уповах, Ты услышиши, Господи Боже мой. Яко рех: да не когда порадуют ми ся врази мои: и внегда подвижатися ногам моим, на мя велеречеваша. Яко аз на раны готов, и болезнь моя предо мною есть выну. Яко беззаконие мое аз возвещу и попекуся о гресе моем. Врази же мои живут и укрепишася паче мене, и умножашася ненавидящия мя без правды. Воздающии ми злая воз благая оболгаху мя, зане гонях благостыню. *Не остави мене, Господи Боже мой, не отступи от мене. Вонми в помощь мою, Господи

Vladimir 25.03.2012 10:45

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи спасения моего.

Vladimir 26.03.2012 23:22

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 27.03.2012 19:24

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 29.03.2012 20:33

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 29.03.2012 20:33

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 30.03.2012 18:52

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 31.03.2012 10:46

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 02.04.2012 02:54

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 02.04.2012 19:52

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 03.04.2012 16:25

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 04.04.2012 19:51

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Ася Savchenko 05.04.2012 09:18

Молитва святому Спиридону Тримифунтскому ( о деньгах, о помощи в материальных, жилищных проблемах):О преблаженне святителю Спиридоне!
Умоли благосердие Человеколюбца Бога, да не осудит нас по беззакониям нашим, но да сотворит с нами по милости своей. Испроси нам, рабам Божиим (имена), у Христа и Бога наше мирное безмятежное житие, здравие душевное и телесное. Избави нас от всяких бед душевных и телесных, от всех томлений и диавольских наветов.
Поминай нас у престола Вседержителя и умоли Господа, да подаст многих наших грехов прощение, безбедное и мирное житие да дарует нам, кончины же живота непостыдная и мирныя и блаженства вечнаго в будущем веце сподобит нас, да непрестанно возсылаем славу и благодарение Отцу и Сыну и Духу Святому, ныне и присно, и во веки веков.
Аминь.
Читать молитву нужно каждый день (или каждый вечер), до тех пор, пока вопрос не решится.
Его мощи находятся в Греции на острове Корфу. Невероятно, но факт, температура его тела постоянна и равняется 36,6 градусов. Этот факт ученым пока не под силу объяснить. Еще одно чудо: башмаки на ногах Спиридона... снашиваются и поэтому их меняют раз в год!!! Считается, что святой ходит по миру. Его мощи открывают паломникам 2 раза в день специальным ключом. Бывает так, что ключ не проворачивается. Говорят тогда: приходите попозже, через час, Спиридон сейчас ходит по миру. И действительно, когда через время к нему возвращаются, ключ уже спокойно проворачивается!

Vladimir 05.04.2012 18:42

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 06.04.2012 10:52

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 07.04.2012 23:51

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 08.04.2012 19:28

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 09.04.2012 10:46

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Алла Смамь 09.04.2012 15:16

Господи, да не яростию Твоею обличиши мене, ниже гневом Твоим накажеши мене. Яко стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси на мне руку Твою. Несть исцеления в плоти моей от лица гнева Твоего, несть мира в костех моих от лица грех моих. Яко беззакония моя превзыдоша главу мою, яко бремя тяжкое отяготеша на мне. Возсмердеша и согниша раны моя от лица безумия моего. Пострадах и слякохся до конца, весь день сетуя хождах. Яко лядвия моя наполнишася поруганий и несть исцеления в плоти моей. Озлоблен бых и смирихся до зела, рыках от воздыхания сердца моего. Господи, пред Тобою все желание мое и воздыхание мое от Тебе не утаися. Сердце мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию моею, и той несть со мною. Друзи мои и искреннии мои прямо мне приближишася и сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и нуждахуся ищущии душу мою, и ищущи злая мне глаголаху суетная и льстивным весь день поучахуся. Аз же яко глух не слышах и яко нем не отверзаяй уст своих. И бых яко человек не слышай и не имый во устех своих обличения. Яко на Тя, Господи, уповах, Ты услышиши, Господи Боже мой. Яко рех: да не когда порадуют ми ся врази мои: и внегда подвижатися ногам моим, на мя велеречеваша. Яко аз на раны готов, и болезнь моя предо мною есть выну. Яко беззаконие мое аз возвещу и попекуся о гресе моем. Врази же мои живут и укрепишася паче мене, и умножашася ненавидящия мя без правды. Воздающии ми злая воз благая оболгаху мя, зане гонях благостыню. *Не остави мене, Господи Боже мой, не отступи от мене. Вонми в помощь мою, Господи спасения моего.

Унгарова 09.04.2012 23:49

Господи, да не яростию Твоею обличиши
мене, ниже гневом Твоим накажеши мене.
Яко стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил
еси на мне руку Твою. Несть исцеления в
плоти моей от лица гнева Твоего, несть мира
в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя превзыдоша главу мою, яко
бремя тяжкое отяготеша на мне.
Возсмердеша и согниша раны моя от лица
безумия моего. Пострадах и слякохся до
конца, весь день сетуя хождах. Яко лядвия
моя наполнишася поруганий и несть
исцеления в плоти моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела, рыках от воздыхания
сердца моего. Господи, пред Тобою все
желание мое и воздыхание мое от Тебе не
утаися. Сердце мое смятеся, остави мя сила
моя, и свет очию моею, и той несть со мною.
Друзи мои и искреннии мои прямо мне
приближишася и сташа, и ближнии мои
отдалече мене сташа и нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи злая мне глаголаху
суетная и льстивным весь день поучахуся. Аз
же яко глух не слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И бых яко человек не
слышай и не имый во устех своих
обличения. Яко на Тя, Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи Боже мой. Яко рех: да не
когда порадуют ми ся врази мои: и внегда
подвижатися ногам моим, на мя
велеречеваша. Яко аз на раны готов, и
болезнь моя предо мною есть выну. Яко
беззаконие мое аз возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же мои живут и
укрепишася паче мене, и умножашася
ненавидящия мя без правды. Воздающии ми
злая воз благая оболгаху мя, зане гонях
благостыню. Не остави мене, Господи Боже
мой, не отступи от мене. Вонми в помощь
мою, Господи спасения моего.

Vladimir 10.04.2012 19:21

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 11.04.2012 11:02

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 13.04.2012 03:20

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 13.04.2012 23:14

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 14.04.2012 20:22

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 16.04.2012 22:20

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 17.04.2012 19:34

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 18.04.2012 10:45

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 19.04.2012 22:20

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 20.04.2012 20:01

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 21.04.2012 10:32

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 22.04.2012 23:16

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 23.04.2012 19:06

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.

Vladimir 24.04.2012 10:34

Господи, да не
яростию Твоею
обличиши мене, ниже
гневом Твоим
накажеши мене. Яко
стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси
на мне руку Твою.
Несть исцеления в
плоти моей от лица
гнева Твоего, несть
мира в костех моих от лица грех моих. Яко
беззакония моя
превзыдоша главу
мою, яко бремя
тяжкое отяготеша на
мне. Возсмердеша и согниша раны моя от
лица безумия моего.
Пострадах и слякохся
до конца, весь день
сетуя хождах. Яко
лядвия моя наполнишася
поруганий и несть
исцеления в плоти
моей. Озлоблен бых и
смирихся до зела,
рыках от воздыхания сердца моего. Господи,
пред Тобою все
желание мое и
воздыхание мое от
Тебе не утаися. Сердце
мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию
моею, и той несть со
мною. Друзи мои и
искреннии мои прямо
мне приближишася и
сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и
нуждахуся ищущии
душу мою, и ищущи
злая мне глаголаху
суетная и льстивным
весь день поучахуся. Аз же яко глух не
слышах и яко нем не
отверзаяй уст своих. И
бых яко человек не
слышай и не имый во
устех своих обличения. Яко на Тя,
Господи, уповах, Ты
услышиши, Господи
Боже мой. Яко рех: да
не когда порадуют ми
ся врази мои: и внегда подвижатися ногам
моим, на мя
велеречеваша. Яко аз
на раны готов, и
болезнь моя предо
мною есть выну. Яко беззаконие мое аз
возвещу и попекуся о
гресе моем. Врази же
мои живут и
укрепишася паче
мене, и умножашася ненавидящия мя без
правды. Воздающии
ми злая воз благая
оболгаху мя, зане
гонях благостыню. *Не
остави мене, Господи Боже мой, не отступи
от мене. Вонми в
помощь мою, Господи
спасения моего.


Текущее время: 14:55. Часовой пояс GMT +4.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot