Форум Христиан

Форум Христиан (http://forum-hristian.ru/index.php)
-   Молитвы (http://forum-hristian.ru/forumdisplay.php?f=59)
-   -   Зашли на форум, помолитесь за всех нас (http://forum-hristian.ru/showthread.php?t=7930)

Людмила Имиса 02.04.2012 04:42

Огради мя,Господи,силою Честнаго и Животворящаго Твоего Креста, и сохрани мя от всякаго зла.

Аксана Патёмк 02.04.2012 08:48

Господи Иисусе Христе, Сыне Божий, молитв ради *Пречистыя Твоея Матери и всех святых, помилуй нас. Аминь. Слава Тебе, *Боже наш, слава *Тебе. Пресвятая Богородица, спаси * нас! * * * * * * * * * * * * * * *Царю Небесный, Утешителю, Душе истины, Иже везде сый и вся исполняй, Сокровище благих и жизни Подателю, прииди, и вселися в ны и очисти ны от всякия скверны и спаси, Блаже, души наша.

Шевелева 02.04.2012 12:59

Господи Иисусе Христе, Сыне Божий, молитв ради *Пречистыя Твоея Матери и всех святых, помилуй нас. Аминь. Слава Тебе, *Боже наш, слава *Тебе. Пресвятая Богородица, спаси * нас!

Татьяна Lodypiv 02.04.2012 17:39

Господи
Иисусе Христе, Сыне
Божий, молитв ради
Пречистыя Твоея
Матери и всех святых,
помилуй нас. Аминь.
Слава Тебе, *Боже наш,
слава *Тебе. Пресвятая
Богородица, спаси
нас!

Людмила Какта 02.04.2012 18:04

Огради мя,Господи,силою Честна го и Животворящаго Твоего Креста, и сохрани мя от всякаго зла.

Вахламова 02.04.2012 19:19

Господи Иисусе Христе,
Сыне Божий, молитв
ради *Пречистыя Твоея
Матери и всех святых,
помилуй нас. Аминь.
Слава Тебе, *Боже наш,
слава *Тебе. Пресвятая
Богородица, спаси * нас!

Мистюкевич 02.04.2012 19:20

Господи Иисусе Христе, Сыне Божий, молитв ради *Пречистыя Твоея Матери и всех святых, помилуй нас. Аминь. Слава Тебе, *Боже наш, слава *Тебе. Пресвятая Богородица, спаси * нас!

Vladimir 02.04.2012 19:29

Господи Иисусе Христе, Сыне Божий, молитв ради *Пречистыя Твоея Матери и всех святых, помилуй нас. Аминь. Слава Тебе, *Боже наш, слава *Тебе. Пресвятая Богородица, спаси нас!

Грибанова 02.04.2012 23:45

Мир дому, где тепло и ласка,
Мир дому, где святой уют,
Где миф и явь в одной завязке,
Где боль твою всегда поймут.
Мир дому вашему, мир дому
Пусть свет в окне горит весь век,
Пусть небо станет частью дома,
Пусть вечен будет человек.

Скляренко 02.04.2012 23:57

Господи, Отец наш, войди в мой дом и удали из него все болезни *беспокойства из моего сердца. Прошу: *защити и сохрани мою семью. Аминь


Текущее время: 11:11. Часовой пояс GMT +4.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot