Форум Христиан

Форум Христиан (http://forum-hristian.ru/index.php)
-   Молитвы (http://forum-hristian.ru/forumdisplay.php?f=59)
-   -   Зашли на форум, помолитесь за всех нас (http://forum-hristian.ru/showthread.php?t=7930)

Галина Мамчэнк 10.09.2011 19:49

ГОСПОДИ!СПАСИ И СОХРАНИ НАС ГРЕШНЫХ!
* * * * * *ВРАЗУМИ НАС И НАСТАВИ НА ПУТЬ ИСТИННЫЙ!!

Зинченко 11.09.2011 05:45

О Пресвятая Владычица Госпожа Богородица! Прими недостойную молитву нашу и сохрани нас от наветов злых человек и от напрасной смерти и даруй нам прежде конца покаяние На моление наше умилосердися и радость вместо печали даруй И избави нас Госпоже от всякие беды и напасти, скорби и болезни и от всякого зла и сподоби нас грешных рабов своих одесную стати во втором пришествии Сына Твоего, Христа Бога нашего и наследники нас быти сподоби царствия небесного и жизни вечныя. со всеми святыми в безконечные веки, Аминь,.

Зинченко 11.09.2011 06:46

Отче наш,

Иже еси на небесех! *
Да святится имя Твое,
да приидет Царствие Твое,
да будет воля Твоя,
яко на небеси и на земли.

Хлеб наш насущный даждь нам днесь;

и остави нам долги наша,

якоже и мы оставляем

и не введи нас во искушение,
но избави нас от лукаваго. *
должником нашим.
Аминь.
:-):-):-)
:-):-):-)

Ирина Ткачё 11.09.2011 17:45

ГОСПОДИ,СПАСИ И СОХРАНИ НАС ГРЕШНЫХ!БЛАГОСЛОВИ НАШИ СЕМЬИ,НАШИХ ДЕТЕЙ,ВНУКОВ,РОДНЫХ!БЛАГОСЛОВИ ВСЕХ ВЕРУЮЩИХ И НЕ ВЕРУЮЩИХ НА ВСЕЙ ПЛАНЕТЕ!ВЕДИ НАС ЗА СОБОЙ,УЧИ НАС КРОТОСТИ И СМЕРЕНРЮ,МУДРОСТИ!НАУЧИ НАС ЛЮБИТЬ И ПРОЩАТЬ ТАК,КАК ДЕЛАЕШЬ ЭТО ТЫ!КТО НУЖДАЕТСЯ В ОСВОБОЖДЕНИИ,ОСВОБОДИ!КТО НУЖДАЕТСЯ В ИСЦЕЛЕНИИ,ИСЦЕЛИ!КТО НУЖДАЕТСЯ В СПАСЕНИИ,СПАСИ!ВО ИМЯ ИИСУСА ХРИСТА. АМИНЬ!

Cмирнова 11.09.2011 18:34

ГОСПОДИ,СПАСИ И СОХРАНИ НАС ГРЕШНЫХ!БЛАГОСЛОВИ НАШИ СЕМЬИ,НАШИХ ДЕТЕЙ,ВНУКОВ,РОДНЫХ!БЛАГОСЛОВИ ВСЕХ ВЕРУЮЩИХ И НЕ ВЕРУЮЩИХ НА ВСЕЙ ПЛАНЕТЕ!ВЕДИ НАС ЗА СОБОЙ,УЧИ НАС КРОТОСТИ И СМЕРЕНРЮ,МУДРОСТИ!НАУЧИ НАС ЛЮБИТЬ И ПРОЩАТЬ ТАК,КАК ДЕЛАЕШЬ ЭТО ТЫ!КТО НУЖДАЕТСЯ В ОСВОБОЖДЕНИИ,ОСВОБОДИ!КТО НУЖДАЕТСЯ В ИСЦЕЛЕНИИ,ИСЦЕЛИ!КТО НУЖДАЕТСЯ В СПАСЕНИИ,СПАСИ!ВО ИМЯ ИИСУСА ХРИСТА. АМИНЬ!

Лукьянова 11.09.2011 19:43

Мать Присвятая Богородица,заступница помощница,спаси и сохрани всех верующих и неверующих.Прости им все грехи вольно или невольно совершеннные.Особо прошу за здравие младенца Татьяны.Господи,помоги ей.

Liuboff 12.09.2011 02:17

Господи спаси и сохрани всех нас и не оставь нас в беде. Аминь.
10:38


ответить

Почапская 12.09.2011 04:34

Господи Спаси и сохрани всех моих родных и близких,и не оставь нас в беде.Аминь.

Рыбалко 12.09.2011 05:12

Господи спаси и сохрани нас всех и не оставь нас в беде. Господи, помилуй. Аминь .

Vladimir 12.09.2011 10:47

Господи спаси и
сохрани нас всех и не
оставь нас в беде.
Господи, помилуй.
Аминь .


Текущее время: 17:21. Часовой пояс GMT +4.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot