Вернуться   Форум Христиан » О Боге » Общение о Боге

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  post #1  
Старый 02.03.2015, 21:05
Сергей29 Сергей29 вне форума
Member
 
About
Регистрация: 23.12.2013
Сообщений: 35
По умолчанию ПРОРОЦТВО ДЛЯ НАДІЇ САВЧЕНКО

ПРОРОЦТВО ДЛЯ НАДІЇ САВЧЕНКО

Загибель іде, й вони будуть шукати спокою та не буде його… Прийде біда до біди, й буде звістка до звістки, і будуть шукати пророцтва в пророка, та згине Закон у священиків і рада у старших… Цар буде в жалобі, і страхом зодягнеться князь, а руки народу землі затремтять… За дорогами їхніми їм учиню, і судитиму їх їхніми судами, і пізнають, що Я то Господь! (Єзекіїль 7:25-27)

Ангел Мій, скоро закінчаться твої муки. Тебе торкаються слова Бога Саваофа! Слова, сказані Аврааму рівно як і тобі: благословляючи благословлю, і розмножуючи розмножу. Бо твої нинішні страждання прообраз народу Мого Ізраїля, який страждає в чужих землях і донині.

Скоро, скоро відчиняться двері і рушиться стіна в’язниці, і не тільки для тебе, а для багатьох, це і буде знаком і початком виконання обіцянок Моїх багатостраждальному Моєму народу Ізраїлю. І не тільки йому, але й усім людям на Землі.

Воля Моя як на Небі, так і на Землі. Уже будуть не словами вашої молитви, а діями рук Моїх.

Нове Небо і Нову Землю настав час показати Батьку Моєму.

Охорону біля тебе Я поставив не земну, а небесну. Я являюсь тобі у снах, і розмовляю з тобою, хоча в даний час ти не розумієш цього.

Ангел Мій прийде і все зробить. Він сильний.

Обплювали і кинули, піднімуть і оближуть.

Ангел Мій, прости за біль, що Я тобі послав.

Віднині творю все нове. І прізвище твоє буде не Савченко, а Ісавченко. Бо в ньому уже благословилось довготерпіння, милосердя без заздрості і величання, без гніву і лихого, потіха в правді, в не шуканні свого. Я дав тобі силу, яка усе зносить, вірить в усе, сподівається всього, усе терпить, ніколи не перестає.

Послухай, дитино, як дивно звучить твоє ім’я та прізвище Надії Ісавченко на увесь світ – на Авраам дай іудею Ізраїлю, Ісав чекає Едему на кінець отримує (кожна буква відповідає слову).

Твоїм образом і часом Я зберу Свій народ ізраїльський в землю, яку обіцяв їхнім батькам.

А приходька не будеш тиснути, бо ж ви познали душу приходька, бо самі були приходьками в єгипетськім краї. (Вихід 23.9)

Ось уже і книгу обновлену написав, де написаний день народження, а дня смерті немає. Скоро її буде читати вся Земля. Назва її «Нове Небо і Нова Земля».

Свідкує ж і Дух Святий нам, як говорить: Оце заповіт, що його по цих днях встановляю Я з ними, говорить Господь, Закони Мої Я дам в їхні серця, і в їхніх думках напишу їх. А їхніх гріхів та несправедливостей їхніх Я більш не згадаю! (Євр. 10.15-17)

27.02.2015р.
Україна, м.Рівне
Ответить с цитированием
  post #2  
Старый 27.03.2015, 06:10
likG likG вне форума
Banned
 
About
Регистрация: 08.07.2014
Сообщений: 2,224
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Сергей29 Посмотреть сообщение
ПРОРОЦТВО ДЛЯ НАДІЇ САВЧЕНКО

Загибель іде, й вони будуть шукати спокою та не буде його… Прийде біда до біди, й буде звістка до звістки, і будуть шукати пророцтва в пророка, та згине Закон у священиків і рада у старших… Цар буде в жалобі, і страхом зодягнеться князь, а руки народу землі затремтять… За дорогами їхніми їм учиню, і судитиму їх їхніми судами, і пізнають, що Я то Господь! (Єзекіїль 7:25-27)

Ангел Мій, скоро закінчаться твої муки. Тебе торкаються слова Бога Саваофа! Слова, сказані Аврааму рівно як і тобі: благословляючи благословлю, і розмножуючи розмножу. Бо твої нинішні страждання прообраз народу Мого Ізраїля, який страждає в чужих землях і донині.

Скоро, скоро відчиняться двері і рушиться стіна в’язниці, і не тільки для тебе, а для багатьох, це і буде знаком і початком виконання обіцянок Моїх багатостраждальному Моєму народу Ізраїлю. І не тільки йому, але й усім людям на Землі.

Воля Моя як на Небі, так і на Землі. Уже будуть не словами вашої молитви, а діями рук Моїх.

Нове Небо і Нову Землю настав час показати Батьку Моєму.

Охорону біля тебе Я поставив не земну, а небесну. Я являюсь тобі у снах, і розмовляю з тобою, хоча в даний час ти не розумієш цього.

Ангел Мій прийде і все зробить. Він сильний.

Обплювали і кинули, піднімуть і оближуть.

Ангел Мій, прости за біль, що Я тобі послав.

Віднині творю все нове. І прізвище твоє буде не Савченко, а Ісавченко. Бо в ньому уже благословилось довготерпіння, милосердя без заздрості і величання, без гніву і лихого, потіха в правді, в не шуканні свого. Я дав тобі силу, яка усе зносить, вірить в усе, сподівається всього, усе терпить, ніколи не перестає.

Послухай, дитино, як дивно звучить твоє ім’я та прізвище Надії Ісавченко на увесь світ – на Авраам дай іудею Ізраїлю, Ісав чекає Едему на кінець отримує (кожна буква відповідає слову).

Твоїм образом і часом Я зберу Свій народ ізраїльський в землю, яку обіцяв їхнім батькам.

А приходька не будеш тиснути, бо ж ви познали душу приходька, бо самі були приходьками в єгипетськім краї. (Вихід 23.9)

Ось уже і книгу обновлену написав, де написаний день народження, а дня смерті немає. Скоро її буде читати вся Земля. Назва її «Нове Небо і Нова Земля».

Свідкує ж і Дух Святий нам, як говорить: Оце заповіт, що його по цих днях встановляю Я з ними, говорить Господь, Закони Мої Я дам в їхні серця, і в їхніх думках напишу їх. А їхніх гріхів та несправедливостей їхніх Я більш не згадаю! (Євр. 10.15-17)

27.02.2015р.
Україна, м.Рівне
"Истинно, истинно говорю вам: принимающий того, кого Я пошлю, Меня принимает" (Иоанна 13:20). Иисус подчеркнул: «И как проповедовать, если не будут ПОСЛАНЫ (апостолы греч.)»
Рим 10:15.
«Ибо тот, которого послал Бог, говорит слова Божии; ибо не мерою дает Духа.»
Ин 3:34.
14 Но в пророках вижу ужасное: они прелюбодействуют и ходят во лжи, поддерживают руки злодеев, чтобы никто не обращался от своего нечестия; все они предо Мною — как Содом, и жители его — как Гоморра.
16 Так говорит Господь Саваоф: не слушайте слов пророков, пророчествующих вам: они обманывают вас: рассказывают МЕЧТЫ сердца своего, а не от уст Гоcподних.
21 Я НЕ ПОСЫЛАЛ пророков сих, а они сами побежали; Я не говорил им, а они пророчествовали».
Иер 23:9-21.
Так говорит Господь Бог: горе безумным пророкам, которые водятся своим духом и ничего не видели!
(Иез.13:3)
Ответить с цитированием
  post #3  
Старый 31.03.2015, 20:09
Аватар для AMAZONKA
AMAZONKA AMAZONKA вне форума
Senior Member
 
About
Регистрация: 20.08.2014
Сообщений: 1,227
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от likG Посмотреть сообщение
"Так говорит Господь Бог: горе безумным пророкам, которые водятся своим духом и ничего не видели!
(Иез.13:3)
Не путай почки с яйцами,Христос не имел в Себе греха и что видел Отец делает,то и Сам делал и что слышал от Отца Сам говорил то,а где верующие сейчас находятся ты не знаешь и потому от кого помощь принимаешь так же не ведаешь,-а гадать все мы умеем.

Нельзя возвращаться к предателям. Нельзя. Локти кусайте, землю жуйте, но не возвращайтесь туда, где когда-то вас предали.
© Жан Рено
Ответить с цитированием
  post #4  
Старый 01.04.2015, 07:07
likG likG вне форума
Banned
 
About
Регистрация: 08.07.2014
Сообщений: 2,224
По умолчанию

Амазонка, мне наплевать на твое гадание, и я даже просить моего Отца не хочу, чтобы мой Бог остановил на тебя бедствия, которые ты в полной мере ощутишь уже с этого момента, как читаешь эти строки слова Божиего. Я тебя предупредил.
Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 09:02. Часовой пояс GMT +4.
Powered by vBulletin® Version 3.8.6 Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot