Вернуться   Форум Христиан » О Боге » Общение о Боге

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  post #1  
Старый 23.06.2015, 07:39
Сергей29 Сергей29 вне форума
Member
 
About
Регистрация: 23.12.2013
Сообщений: 35
По умолчанию ЗНАК ЗНАМЕНА ДЛЯ ЗЕМЛІ

ЗНАК ЗНАМЕНА ДЛЯ ЗЕМЛІ

Симон сказав Йому у відповідь: Наставнику, ми трудилися всю ніч і нічого не впіймали, але за словом Твоїм закину сіть. (Лк.5.5)

Знак залишив на землі Я через людей. Знак циркуля, що розкритий донизу, а в основі його прямий кут.

Циркулем малюєте коло, як і Я намалював і створив землю. А прямий кут в основі – це символ нової Землі, це новий Єрусалим, який має форму чотирикутника. (Откр. 21.16)

Циркуль символізує собою стрілки годинника, якими Я вказав початок дня, адже стрілки саме вказують на початок дня.

Усі ви очікуєте з’явлення на землю Світла, яке все освітить, і все тайне стане явним (Лк. 8.17)

Знамено для всієї землі Я піднімав на нею, але не ставив на нього ще знака. А віднині на знамені із синього неба і землі, що Я закрив сонцем, ставлю знак. Це знак перемоги добра над злом, початку вічного життя на землі, приходу дня Мого і царства Божого на землю, початку жнив, початку суду Божого, нового Єрусалиму, зруйнування старого Вавилону і бачення нового неба і нової землі. (Откр. 21.1-5)

Це Мої ключі від пекла і смерті (Откр. 21.16). І як Я закрию, то ніхто не відкриє, і як Я відкрию, то ніхто не закриє. Я вибираю перше. Закриваю пекло і смерть, і ніхто більше не відкриє.

Ось ставлю знак на знамені землі. Знак, що Мій час настає.

Знамено всієї землі готове до підняття.

Усі ви, що населяєте всесвіт і живете на землі! дивіться, коли знамено підніметься на горах, і, коли засурмить труба, слухайте! (Іс. 18.3)

Україна, м.Рівне
22.06.2015р.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: z5b4zgo5.jpg
Просмотров: 531
Размер:	79.1 Кб
ID:	454  
Ответить с цитированием
  post #2  
Старый 01.07.2015, 21:03
Сергей29 Сергей29 вне форума
Member
 
About
Регистрация: 23.12.2013
Сообщений: 35
По умолчанию ЗНАК ЗНАМЕНА ДЛЯ ЗЕМЛІ (продовження)

ЗНАК ЗНАМЕНА ДЛЯ ЗЕМЛІ (продовження)

Симон сказав Йому у відповідь: Наставнику, ми трудилися всю ніч і нічого не впіймали, але за словом Твоїм закину сіть. (Лк.5.5)

Знак залишив на землі Я через людей. Знак циркуля, що розкритий донизу, а в основі його прямий кут.

Циркулем малюєте коло, як і Я намалював і створив землю. А прямий кут в основі – це символ нової Землі, це новий Єрусалим, який має форму чотирикутника. (Откр. 21.16)

Циркуль символізує собою стрілки годинника, якими Я вказав початок дня, адже стрілки саме вказують на початок дня.

Усі ви очікуєте з’явлення на землю Світла, яке все освітить, і все тайне стане явним (Лк. 8.17)

Знамено для всієї землі Я піднімав над нею, але не ставив на нього ще знака. А віднині на знамені із синього неба і землі, що Я закрив сонцем, ставлю знак. Це знак перемоги добра над злом, початку вічного життя на землі, приходу дня Мого і царства Божого на землю, початку жнив, початку суду Божого, нового Єрусалиму, зруйнування старого Вавилону і бачення нового неба і нової землі. (Откр. 21.1-5)

Це Мої ключі від пекла і смерті (Откр. 21.16). І як Я закрию, то ніхто не відкриє, і як Я відкрию, то ніхто не закриє. Я вибираю перше. Закриваю пекло і смерть, і ніхто більше не відкриє.

Ось ставлю знак на знамені землі. Знак, що Мій час настає.

Знамено всієї землі готове до підняття.

Усі ви, що населяєте всесвіт і живете на землі! дивіться, коли знамено підніметься на горах, і, коли засурмить труба, слухайте! (Іс. 18.3)
Україна, м.Рівне
22.06.2015р.
Хто має вухо, нехай чує, що Дух говорить Церквам. (Откр. 3.22)

Буква G – одна буква, один знак, одна плоть перед Богом – чоловік і жінка.
Ось і в цій букві:
Чоловік – Жінка;
Адам – Єва;
Господь – Життя.
Ще можна багато чого писати та пояснювати, але основне сказано.
Господь на землі повинен господствувати життям, а не смерттю. І час назначений прийшов.
Благословив щастям світ через людину. І хто переписати схоче, у відповідь почує – день Божий на дворі. (стор. 57)
Знак букви G означає ще годинник. Цим знаком Я показав повернення годинникової стрілки проти звичайної її ходи, проти сонця. Це знак повернення сонця назад, а раз сонця, то і світла. Повернення на землю світла, добра, любові і обіцяного раю. Знаком букви зображено, що будильник на годиннику Я поставив на 3 години дня.
Знак букви G означає ще ключі. Цими ключами Я відкриваю ворота святого нового Єрусалиму для народу Мого Ізраїля.
Знак букви G означає ще печать. Це печать, як знак через віру усім землянам від одного імені Ісус.
Скоро Дух Святий відкриє правильне значення Мого знака, але це не може бути раніше визначеного Мною часу. І цим знаком прославиться Отець, Син і Дух Святий, і відкриється разом з цим дія Святого Духа.
Нехай читаючий розуміє, що Дух говорить церквам, якщо він розуміє.

Ти, Батьку, сказав, що я Адам, один із Вас. І тепер кажу не лише від імені Адама, а й від усіх, які жили після Адама і донині. (Буття 3.22)

І буде в той день, говорить Господь, ти будеш кликати Мене: „чоловік мій”, і не будеш більше кликати Мене: ”Ваале*”. І відкину імена Ваалів від вуст її, і не будуть більше згадуватися імена їх. І укладу в той час для них союз із польовими звірами і з птицями небесними, і плазунами по землі; і лук, і меч, і війну знищу від землі тієї, і дам їм жити в безпеці. І обручу тебе Мені повік, і обручу тебе Мені в правді і суді, у благості і милосерді. І обручу тебе Мені у вірності, і ти пізнаєш Господа. І буде в той день, Я почую, говорить Господь, почую небо, і воно почує землю, і земля почує хліб і вино і єлей; а ці почують Ізреель. І посію її для Себе на землі, і помилую Непомиловану, і скажу не Моєму народу: „ти Мій народ”, а він скаже: „Ти мій Бог!”. (Осія 2.16-23)
* Господар мій.

Хто свідчить це, говорить: так, гряду скоро! Амінь! Так, гряди, Господи Ісусе! Благодать Господа нашого Ісуса Христа з усіма вами. Амінь. (Откр. 22.20-21)

Україна, м.Рівне
1.07.2015р.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: s_c2_l__.jpg
Просмотров: 463
Размер:	12.8 Кб
ID:	456  
Ответить с цитированием
  post #3  
Старый 02.07.2015, 20:11
Аватар для AMAZONKA
AMAZONKA AMAZONKA вне форума
Senior Member
 
About
Регистрация: 20.08.2014
Сообщений: 1,227
По умолчанию

Русский язык изучал?
Пиши по-русски,чтоб можно тебя понять было,что сказать-то хочешь?

Нельзя возвращаться к предателям. Нельзя. Локти кусайте, землю жуйте, но не возвращайтесь туда, где когда-то вас предали.
© Жан Рено
Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 12:32. Часовой пояс GMT +4.
Powered by vBulletin® Version 3.8.6 Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot