Вернуться   Форум Христиан » Форум Христиан » Церковь христианская » Святые и подвижники

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
  post #341  
Старый 05.02.2012, 20:51
Градислава
Guest
 
About
Сообщений: n/a
По умолчанию

Господи, да не яростию Твоею обличиши мене, ниже гневом Твоим накажеши мене. Яко стрелы Твоя унзоша во мне, и утвердил еси на мне руку Твою. Несть исцеления в плоти моей от лица гнева Твоего, несть мира в костех моих от лица грех моих. Яко беззакония моя превзыдоша главу мою, яко бремя тяжкое отяготеша на мне. Возсмердеша и согниша раны моя от лица безумия моего. Пострадах и слякохся до конца, весь день сетуя хождах. Яко лядвия моя наполнишася поруганий и несть исцеления в плоти моей. Озлоблен бых и смирихся до зела, рыках от воздыхания сердца моего. Господи, пред Тобою все желание мое и воздыхание мое от Тебе не утаися. Сердце мое смятеся, остави мя сила моя, и свет очию моею, и той несть со мною. Друзи мои и искреннии мои прямо мне приближишася и сташа, и ближнии мои отдалече мене сташа и нуждахуся ищущии душу мою, и ищущи злая мне глаголаху суетная и льстивным весь день поучахуся. Аз же яко глух не слышах и яко нем не отверзаяй уст своих. И бых яко человек не слышай и не имый во устех своих обличения. Яко на Тя, Господи, уповах, Ты услышиши, Господи Боже мой. Яко рех: да не когда порадуют ми ся врази мои: и внегда подвижатися ногам моим, на мя велеречеваша. Яко аз на раны готов, и болезнь моя предо мною есть выну. Яко беззаконие мое аз возвещу и попекуся о гресе моем. Врази же мои живут и укрепишася паче мене, и умножашася ненавидящия мя без правды. Воздающии ми злая воз благая оболгаху мя, зане гонях благостыню. *Не остави мене, Господи Боже мой, не отступи от мене. Вонми в помощь мою, Господи спасения моего.
Ответить с цитированием
  post #342  
Старый 05.02.2012, 23:22
Соловей
Guest
 
About
Сообщений: n/a
По умолчанию

Святой *Великомучениче *и целителю ПАНТЕЛЕЙМОНЕ- моли бога о здравии и исцелении тяжело больной р.б.ВАЛЕНТИНЫ и своими молитвами пред Господом Богом даруй здравие и обрадуй святым исцелением болящую р.б. ВАЛЕНТИНУ, дай ей силы и терпение выдержать и даруй ей *Святой Великомучениче силы и веру в исцеление. Настав на истинный путь и прости согрешения вольные и невольные. видимые и не видимые и помилуй нас грешных. Защити *святой Великомучениче Пантелеймоне нас от врагов, злых и коварных людей творящих зло, *от проклятий и зависти и даруй защиту. терпение и силы в молитве и житии. Святыми молитвами благослови Сергея стать на истинный путь и покаяться в содеяном.Защити от плохих друзей. даруй ум, понимание и доброту ко всем и здравие души и телу.Славим тебя святой Пантелеймон и благодарим Во имя отца и сына и святого духа Аминь
Просим *помолиться *о здравии тяжело заболевшего МИХАИЛА... Святой Великомучениче * Пантелеймоне * * моли бога о НАС ! *АМИНЬ
Ответить с цитированием
  post #343  
Старый 06.02.2012, 01:10
Алевтина Тита
Guest
 
About
Сообщений: n/a
По умолчанию

Святой великомученик Пантелеймоне! Пошли доброго здоровья мне и всем моим родным и близким! Аминь.
Ответить с цитированием
  post #344  
Старый 06.02.2012, 01:18
Пермякова
Guest
 
About
Сообщений: n/a
По умолчанию

Святой великомученик Пантелеймоне! Пошли доброго здоровья мне и всем моим родным и близким! Аминь.
Ответить с цитированием
  post #345  
Старый 06.02.2012, 02:03
Татьяна Пчэмкин
Guest
 
About
Сообщений: n/a
По умолчанию

Святой *Великомучениче *и целителю ПАНТЕЛЕЙМОНЕ- моли бога о здравии и исцелении тяжело больной р.б.ГАЛИНЫ и своими молитвами пред Господом Богом даруй здравие и обрадуй святым исцелением болящую р.б. ГАЛИНУ, дай ей силы и терпение выдержать и даруй ей *Святой Великомучениче силы и веру в исцеление. Наставь на истинный путь и прости согрешения вольные и невольные. видимые и не видимые и помилуй нас грешных. Защити *святой Великомучениче Пантелеймоне нас от врагов, злых и коварных людей творящих зло, *от проклятий и зависти и даруй защиту. терпение и силы в молитве и житии. Святыми молитвами благослови *нас *стать на истинный путь и покаяться в грехах *наших вольных и невольных..Защити от плохих друзей. даруй ум, понимание и доброту ко всем и здравие души и телу.Славим тебя святой Пантелеймон и благодарим Во имя отца и сына и святого духа Аминь
Ответить с цитированием
  post #346  
Старый 06.02.2012, 11:28
Аватар для Vladimir
Vladimir Vladimir вне форума
Senior Member
 
About
Регистрация: 05.08.2011
Сообщений: 5,034
По умолчанию

О, святый
великомученик и
целитель
Пантелеймоне, Бога
милостивого
подражатель! Призри *благосердием и
услышь нас , грешных,
пред святою твоею
иконою усердно
молящихся, испроси
нам у Господа Бога, Ему же с ангелами
предстоя на небеси,
оставление грехов и
прегрешений наших:
исцели болезни
душевные и телесные рабов Божиих, ныне
поминаемых, зде
предстоящих и всех
христиан
православных, ко
твоему заступничеству притекающих: се бо,
грех наших ради, люте
одержими есмы
многими недуги и не
имамы помощи и
утешения: к тебе же прибегаем, ибо тебе
дана благодать
молиться за нас и
исцелять всякий недуг
и всякую болезнь:
даруй же нам святыми молитвами твоими
здравие и благомощие
души и тела,
преспеяние веры и
благочестия и вся к
житию временному и ко спасению
потребная, яко да
сподобившеся тобою
великих и богатых
милостей, прославим
тя и Подателя всех благ, дивнаго во
святых Бога нашего,
Отца и Сына и Святого
Духа во веки веков.
Аминь!

ГОВОРИТЕ ДОБРЫЕ СЛОВА, НЕ СКУПИТЕСЬ НА УЛЫБКИ БЛИЖНИМ,УВЯДАЮТ ЛЮДИ, КАК ТРАВА, УХОДЯ БЕЗВРЕМЕННО ИЗ ЖИЗНИ. НЕ ИЩИТЕ ПРАВИЛЬНЫЙ МОМЕНТ,ПОЗВОНИТЬ КОМУ-ТО В СПЕШКЕ БУДЕН,МОЖЕТ ЗАВТРА БУДЕТ АБОНЕНТ, НАВСЕГДА ПЕЧАЛЬНО НЕДОСТУПЕН!
Ответить с цитированием
  post #347  
Старый 06.02.2012, 17:46
Горбунова
Guest
 
About
Сообщений: n/a
По умолчанию

Святой *Великомучениче *и целителю ПАНТЕЛЕЙМОНЕ- моли бога о здравии и исцелении тяжело больной р.б.Марины и своими молитвами пред Господом Богом даруй здравие и обрадуй святым исцелением болящую р.б. Марину. дай ей силы и терпение выдержать и даруй ей *Святой Великомучениче силы и веру в исцеление. Наставь на истинный путь и прости согрешения вольные и невольные. видимые и не видимые и помилуй нас грешных. Защити *святой Великомучениче Пантелеймоне нас от врагов, злых и коварных людей творящих зло, *от проклятий и зависти и даруй защиту. терпение и силы в молитве и житии. Святыми молитвами благослови *нас *стать на истинный путь и покаяться в грехах *наших вольных и невольных..Защити от плохих друзей. даруй ум, понимание и доброту ко всем и здравие души и телу.Славим тебя святой Пантелеймон и благодарим Во имя отца и сына и святого духа Аминь
Ответить с цитированием
  post #348  
Старый 06.02.2012, 20:36
Tatyana vityns
Guest
 
About
Сообщений: n/a
По умолчанию

О, святый великомученик и целитель Пантелеймоне, Бога милостивого подражатель! Призри *благосердием и услышь нас , грешных, пред святою твоею иконою усердно молящихся, испроси нам у Господа Бога, Ему же с ангелами предстоя на небеси, оставление грехов и прегрешений наших: исцели болезни душевные и телесные рабов Божиих, ныне поминаемых, зде предстоящих и всех христиан православных, ко твоему заступничеству притекающих: се бо, грех наших ради, люте одержими есмы многими недуги и не имамы помощи и утешения: к тебе же прибегаем, ибо тебе дана благодать молиться за нас и исцелять всякий недуг и всякую болезнь: даруй же нам святыми молитвами твоими здравие и благомощие души и тела, преспеяние веры и благочестия и вся к житию временному и ко спасению потребная, яко да сподобившеся тобою великих и богатых милостей, прославим тя и Подателя всех благ, дивнаго во святых Бога нашего, Отца и Сына и Святого Духа во веки веков. Аминь!
Ответить с цитированием
  post #349  
Старый 07.02.2012, 04:43
Елена и Дак
Guest
 
About
Сообщений: n/a
По умолчанию

Святой *Великомучениче *и целителю ПАНТЕЛЕЙМОНЕ- моли бога о здравии и исцелении тяжело больной р.б.Марины и своими молитвами пред Господом Богом даруй здравие и обрадуй святым исцелением болящую р.б. Марину. дай ей силы и терпение выдержать и даруй ей *Святой Великомучениче силы и веру в исцеление. Наставь на истинный путь и прости согрешения вольные и невольные. видимые и не видимые и помилуй нас грешных. Защити *святой Великомучениче Пантелеймоне нас от врагов, злых и коварных людей творящих зло, *от проклятий и зависти и даруй защиту. терпение и силы в молитве и житии. Святыми молитвами благослови *нас *стать на истинный путь и покаяться в грехах *наших вольных и невольных..Защити от плохих друзей. даруй ум, понимание и доброту ко всем и здравие души и телу.Славим тебя святой Пантелеймон и благодарим Во имя отца и сына и святого духа Аминь
Ответить с цитированием
  post #350  
Старый 07.02.2012, 07:45
Соловей
Guest
 
About
Сообщений: n/a
По умолчанию

Святой *Великомучениче *и целителю ПАНТЕЛЕЙМОНЕ- моли бога о здравии и исцелении тяжело больной р.б.ВАЛЕНТИНЫ и своими молитвами пред Господом Богом даруй здравие и обрадуй святым исцелением болящую р.б. ВАЛЕНТИНУ, дай ей силы и терпение выдержать и даруй ей *Святой Великомучениче силы и веру в исцеление. Настав на истинный путь и прости согрешения вольные и невольные. видимые и не видимые и помилуй нас грешных. Защити *святой Великомучениче Пантелеймоне нас от врагов, злых и коварных людей творящих зло, *от проклятий и зависти и даруй защиту. терпение и силы в молитве и житии. Святыми молитвами благослови Сергея стать на истинный путь и покаяться в содеяном.Защити от плохих друзей. даруй ум, понимание и доброту ко всем и здравие души и телу.Славим тебя святой Пантелеймон и благодарим Во имя отца и сына и святого духа Аминь
Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 04:43. Часовой пояс GMT +4.
Powered by vBulletin® Version 3.8.6 Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot