Форум Христиан

Форум Христиан (http://forum-hristian.ru/index.php)
-   Святые и подвижники (http://forum-hristian.ru/forumdisplay.php?f=45)
-   -   *** ДОРОГОЙ ДРУГ! ДАВАЙ ПОМОЛИМСЯ-СВЯТОЙ МАТРОНУШКЕ! !!**** (http://forum-hristian.ru/showthread.php?t=6703)

рита 26.02.2010 02:58

*** ДОРОГОЙ ДРУГ! ДАВАЙ ПОМОЛИМСЯ-СВЯТОЙ МАТРОНУШКЕ! !!****
 
О блаженная мати Матрона, душею на небеси пред Престолом Божиим предстоящи,телом же на земли почивающи, и данною ти свыше благодатию различныя чудеса источающи.Призри ныне милостивным твоим оком на ны, грешныя, в скорбех, болезнех и греховных искушениих дни своя иждивающия, утеши ны отчаяния, исцели недуги наши лютыя, от Бога нам по грехом нашим попущаемыя, избави нас от многих бед и обстояний, умоли Господа нашего Иисуса Христа простити нам вся наша согрешения, беззакония и грехопадения, имиже мы от юности нашея до настоящего дне и часа согрешихом, да твоими молитвами получивше благодать и велию милость, прославим в Троице Единого Бога, Отца, и Сына и Святого Духа, ныне и прсно и во веки веков.Аминь.

Не Ангел 27.02.2010 15:07

Великая матушка Матронушка помоги нам, помолись за нас детей божьих , людей грешных, пусть у нас всё получится, что мы загадали, заранее благодарствую

Богатая 04.03.2010 14:12

О блаженнаямати Матрона, душею на небеси пред Престолом Божиим предстоящи,телом жена земли почивающи, и данною ти свыше благодатию различныя чудесаисточающи.Призри ныне милостивным твоим оком на ны, грешныя, в скорбех,болезнех и греховных искушениих дни своя иждивающия, утеши ны отчаяния,исцели недуги наши лютыя, от Бога нам по грехом нашим попущаемыя,избави нас от многих бед и обстояний, умоли Господа нашего ИисусаХриста простити нам вся наша согрешения, беззакония и грехопадения,имиже мы от юности нашея до настоящего дне и часа согрешихом, да твоимимолитвами получивше благодать и велию милость, прославим в ТроицеЕдиного Бога, Отца, и Сына и Святого Духа, ныне и прсно и во векивеков.Аминь.

Не Всё Сразу 11.03.2010 03:00

Матронушка Святая просим, помолись за выздоровление р.б Ларисы-мамы.(F)(F)(F)(L)

Гражданкина Кужэ 11.03.2010 12:37

О блаженная мати Матрона, душею на небеси пред Престолом Божиим предстоящи,телом же на земли почивающи, и данною ти свыше благодатию различныя чудеса источающи.Призри ныне милостивным твоим оком на ны, грешныя, в скорбех, болезнех и греховных искушениих дни своя иждивающия, утеши ны отчаяния, исцели недуги наши лютыя, от Бога нам по грехом нашим попущаемыя, избави нас от многих бед и обстояний, умоли Господа нашего Иисуса Христа простити нам вся наша согрешения, беззакония и грехопадения, имиже мы от юности нашея до настоящего дне и часа согрешихом, да твоими молитвами получивше благодать и велию милость, прославим в Троице Единого Бога, Отца, и Сына и Святого Духа, ныне и прсно и во веки веков.Аминь.(L)

Зарубина 11.03.2010 19:29

СВЯТАЯ МАТУШКА МАТРОНУШКА!!!!!!ПОМОЛИСЬ ПОЖАЛУСТА ЗА МОЕГО МУЖА ПАВЛА ЧТОБЫ У НЕГО ВСЕ ПОЛУЧИЛОСЬ С ПЕРЕВОДОМ НА НОВУЮ РАБОТУ И ЗА МЕНЯ ЛЮДМИЛУ И ДЕТЕЙ МОИХ ДАРЬЮИ НАДЕЖДУ О ЗДРАВИИ И БЛАГОПОЛУЧИИ МОЕЙ СЕМЬИ!!!!!!!!!АМИНЬ!!!!!!!!!!!!

Мрин 12.03.2010 00:20

Блаженная мати Матонушка!Помолись за раба божьего Константина,за его здравие!!!!!!!!!!Моли Бога о нас!Аминь!"

Не Встречаюсь 12.03.2010 12:20

СВЯТАЯ МАТУШКА МАТРОНУШКА!!!!!
Помолись пожалуйста за мужа Олега моего, дочь Екатерину и за меня Марину, у меня на работе не вссе хорошо...много завистников. О здравии и благополучии моей семьи!!!Аминь!!!

Полина Икман 12.03.2010 20:12

БЛАЖЕННАЯ СВЯТАЯ МАТРОНУШКА !!!ПРОСИ У ГОСПОДА БОГА НАШЕГО ЗДОРОВЬЯ ДЛЯ МОЕЙ МАМЫ,ОНА БОЛЬНА РАКОМ ЖЕЛУДКА,ВРАЧИ НИ ЧЕМ ПОМОЧ НЕ МОГУТ,НО МЫВЕРИМ И НАДЕЕМСЯ НА ЧУДО,ПУСТЬ МОЯ МАМОЧКА ВЫЗДРАВИТ!!!! СПАСИБО, СВЯТАЯ МАТРОНУШКА ЗА ВСЁ ЧТО ДЕЛАЕШЬ ДЛЯ НАС АМИНЬ!!!(F)(F)(F)

Галчонок 13.03.2010 20:34

О блаженная мати Матрона, душею на небеси пред Престолом Божиим предстоящи,телом же на земли почивающи, и данною ти свыше благодатию различныя чудеса источающи.Призри ныне милостивным твоим оком на ны, грешныя, в скорбех, болезнех и греховных искушениих дни своя иждивающия, утеши ны отчаяния, исцели недуги наши лютыя, от Бога нам по грехом нашим попущаемыя, избави нас от многих бед и обстояний, умоли Господа нашего Иисуса Христа простити нам вся наша согрешения, беззакония и грехопадения, имиже мы от юности нашея до настоящего дне и часа согрешихом, да твоими молитвами получивше благодать и велию милость, прославим в Троице Единого Бога, Отца, и Сына и Святого Духа, ныне и прсно и во веки веков.Аминь.


Текущее время: 09:27. Часовой пояс GMT +4.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot